Jesteś tutaj

Rozpoczęła się sprzedaż auta dostawczego Crafter

Samochód dostawczy Crafter marki Volkswagen uzyskał tytuł Van of the Year 2017. Właśnie rozpoczęła się jego sprzedaż Ceny nowego Craftera rozpoczynają się od 89.363 zł netto za podwozie z pojedynczą kabiną i od 87.010 zł netto za wersję furgon. Klienci maja do wyboru 4 wersje nadwozia, 2 rozstawy osi, 2 długości zwisu tylnego, 3 wysokości nadwozia, 2 rodzaje kabin i 3 długości skrzyni ładunkowej – łącznie aż 69 wersji. W wyposażeniu seryjnym znajduje się m.in. wielofunkcyjna kierownica, dwuosobowe siedzenie pasażera, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka, radio z bluetooth. Auto charakteryzuje się małym zużyciem paliwa, niską emisją CO2 i niskimi kosztami eksploatacji.

Podobne artykuły

Podgrzewane srebrem szyby w samochodach marki Volkswagen mogą być nie tylko ułatwieniem podczas zimowej jazdy samochodem ale wpłyną na komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach i porze roku. 

"70 lat Bulli" został zaprezentowany podczas tegorocznego salonu samochodowego w Genewie. Urok tego samochodu w retor stylu łączy się techniką i jakością wykonania zgodnymi ze współczesnymi standardami. 

X