Jesteś tutaj

Volkswagen – przednie szyby podgrzewane srebrem

Podgrzewane srebrem szyby w samochodach marki Volkswagen mogą być nie tylko ułatwieniem podczas zimowej jazdy samochodem ale wpłyną na komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach i porze roku. Nowe szyby zapobiegają parowaniu oraz osadzaniu się lodu. Znajdująca się pomiędzy warstwami szyby cienka, niewidoczna dla oka powłoka srebra, pełni rolę przewodnika prądu elektrycznego. Maksymalna moc wynosi od 400 do 500 wat i pozwala w bardzo krótkim czasie rozgrzać szybę na tyle, by pozbyć się warstwy lodu. Walory szyby przydatne są również w lecie. Warstwa srebra zachowuje się jak tarcza odbijająca promienie słoneczne, dzięki czemu temperatura w samochodzie jest niższa nawet do 15 stopni Celsjusza. Szybę można zamawiać jako wyposażenie wielu modeli Volkswagena. 

Podobne artykuły

Wzrost sprzedaży samochodów marki Volkswagen osiągnął pułap o 2,7 % wyższy niż w roku ubiegłym. Jest to najlepszy wynik w historii.

 

Samochód dostawczy Crafter marki Volkswagen uzyskał tytuł Van of the Year 2017. Właśnie rozpoczęła się jego sprzedaż Ceny nowego Craftera rozpoczynają się od 89.363 zł netto za podwozie z pojedynczą kabiną i od 87.010 zł netto za wersję furgon. 

X