Jesteś tutaj

Mercedes-Benz Vans poszerza ofertę kamperów

Premiera nowego kompaktowego kampera Marco Polo HORIZON miała miejsce na targach „Caravan, Motor, Touristik” (CMT) w Stuttgarcie trwających od 14 do 22 stycznia br. HORIZON jest trzeci kamperem w serii po Marco Polo i Marco Polo ACTIVITY.

Model HORIZON ma być połączeniem funkcjonalności i klasy. Samochód oferuje siedem miejsc siedzących oraz miejsce do spania w komfortowych warunkach dla pięciu osób. Wewnątrz auta kryją się kuchnia, garderoba, obrotowe przednie fotele, kanapa z rozkładanym łóżkiem oraz łóżko dachowe. Model stworzony jest z myślą o fanach podróży, którzy będą chcieli użytkować auto również w mieście. Wysokość nadwozia poniżej 2 m sprawia, że samochód bez problemu wjeżdża na wielopoziomowe parkingi.

Nie jest to jedyna nowość związana z Mercedes-Benz Vans. Oddział poszerza swój zasięg na światowym rynku. Pod koniec roku w Wielkiej Brytanii zadebiutuje Marco Polo z kierownicą po prawej stronie, natomiast Marco Polo ACTIVITY w wersji lewostronnej pojawi się jeszcze w tym roku w Australii. To pierwszy przypadek, gdy model z rodziny Marco Polo będzie oferowany poza Europą

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Mercedes-Benz jest Tytularnym Partnerem plebiscytu O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu. Do tegorocznych nagród byli nominowani polscy artyści, których dzieła zostały wydane lub wyprodukowane w 2016 roku w Polsce lub którzy odnieśli spektakularny, międzynarodowy sukces. 

Mercedes-Benz buduje najbardziej niezawodne samochody - to wniosek z najnowszego raportu usterkowości organizacji eksperckiej Dekera, zajmującej się rzeczoznawstwem i badaniami technicznymi pojazdów. Modele spod znaku trójramiennej gwiazdy zajęły w nim najwyższe miejsca w pięciu kategoriach.

X